Lokomotiv Moskwa zremisował z FK Rostow. 90 minut Macieja Rybusa w półfinale Pucharu Rosji

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa zremisował u siebie z FK Rostów 2:2 (0:0) w pierwszym meczu półfinałowym rozgrywek o Puchar Rosji.
Na RZD Arena całe zawody w szeregach "Parowozów" zaliczył Maciej Rybus.
Goście z południa Rosji dwukrotnie w drugiej połowie obejmowali prowadzenie za sprawą strzałów Romana Eremenko oraz Ivelina Popova, ale na trafienia Fina i Bułgara skutecznie odpowiedzieli Anton Miranczuk oraz Portugalczyk Eder.
Rewanż zaplanowano dopiero 15 maja. W drugiej parze półfinałowej Urał Jekaterynburg skromnie pokonał przed własną publicznością Arsienał Tuła 1:0 (1:0). Popularnych "Szmieli" przybliżył nieznacznie do finału Andrej Panjukow.

Łukasz Karyniewski03 Apr 2019 · 22:01