Lokomotiw Moskwa zatrzymał Atletico Madryt. Cały mecz reprezentantów Polski [WIDEO]

Bukharev Oleg/Shutterstock
Remis w meczu Lokomotiwu Moskwa z Atletico Madryt. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Od początku meczu zarysowała się przewaga Atletico. Goście udokumentowali ją w 18. minucie. Ze skrzydła w pole karne dośrodkował Herrera, a głową piłkę do bramki wbił Gimenez.
Lokomotiw wyrównał już po siedmiu minutach. Znów ważną rolę odegrał Herrera - sędzia po obejrzeniu powtórki przyznał rzut karny za jego zagranie ręką. Jedenastkę na gola zamienił Mirańczuk.
Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Nacierało Atletico, Lokomotiw skupiał się na szybkich wypadach. Nie zmienił się jednak też wynik.
W zespole Lokomotiwu cały mecz rozegrali Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Drugi z nich został ukarany żółtą kartką.
Marcin Karbowski03 Nov 2020 · 20:48