Lokomotiw na remis z Zenitem, grali Krychowiak i Rybus

Bukharev Oleg/Shutterstock
Lokomotiw Moskwa zremisował u siebie z Zenitem Sankt Petersburg 1:1 (0:0) w szlagierowym meczu 22. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na RZD Arena w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus, którego sześć minut przed końcem zastąpił Niemiec Benedikt Hoewedes.
Prowadzenie przyjezdnym zapewnił dziewięć minut po przerwie efektownym uderzeniem z rzutu wolnego Ukrainiec Jarosław Rakicki. Siedem minut później do wyrównania doprowadził Argentyńczyk Sebastian Driussi, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.
"Parowozy" po szóstym podziale punktów w tym sezonie umocniły się nieznacznie na czwartej pozycji w tabeli. Zespół znad Newy zremisował natomiast trzeci ligowy mecz w bieżących rozgrywkach i wciąż jest na czele klasyfikacji.