Lokomotiw pokonał FK Krasnodar i został liderem, grał Rybus

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa pokonał u siebie FK Krasnodar 2:0 (1:0) w jedynym poniedziałkowym spotkaniu 14. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił strzałem z bliska dwadzieścia minut przed przerwą Aleksiej Miranczuk. Sukces przypieczętował pięć minut przed końcem uderzeniem z rzutu wolnego Portugalczyk Manuel Fernandes.
Osiem minut wcześniej na murawie pojawił się Maciej Rybus. Pomocnik reprezentacji Polski zastąpił wówczas Antona Miranczuka.
Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie stołeczne "Parowozy" wyprzedziły Zenit Sankt Petersburg i awansowały na pozycję lidera w tabeli.
"Byki" z południa Rosji doznały natomiast czwartej porażki z rzędu i spadły na szóstą lokatę w klasyfikacji.