Lokomotiw przegrał w Krasnodarze, cały mecz Rybusa

MediaPictures.pl / shutterstock.com
FK Krasnodar pokonał u siebie Lokomotiw Moskwa 2:0 (0:0) w ostatnim poniedziałkowym meczu 28. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Obie bramki dla gospodarzy zdobył po przerwie w niespełna dwie minuty Fiodor Smołow. Reprezentant Rosji najpierw wykorzystał rzut karny, a następnie w sytuacji sam na sam popisał się efektownym lobem.
Całe zawody w szeregach gości zaliczył Maciej Rybus. "Parowozy" doznały w ten sposób piątej porażki w sezonie, ale zachowały pozycję lidera tabeli i mają cztery punkty przewagi nad drugim w klasyfikacji, a zarazem broniącym tytułu Spartakiem Moskwa.
"Byki" natomiast dzięki trzeciej wygranej w czterech ostatnich spotkaniach umocniły się na piątej lokacie i do wicelidera tracą tylko trzy punkty.