Loris Karius znów to zrobił! Katastrofalny błąd golkipera w meczu Ligi Europy! [WIDEO]

Review News / Shutterstock.com
Loris Karius popełnił katastrofalny błąd w meczu Slovan Bratysława - Besiktas w Lidze Europy. Jego drużyna przegrała na wyjeździe 4:2.
Golkiper Besiktasu już w 14. minucie musiał wyciągać piłkę z siatki. 26-latek wyszedł do dalekiego podania przed własne pole karne, ale zderzył się z własnym obrońcą i tym samym zostawił rywalom otwartą drogę do bramki.
Na listę strzelców wpisał się Andraz Sporar, który bez najmniejszych problemów wykorzystał nieporadność zawodników Besiktasu.
To nie pierwsza wpadka Kariusa na piłkarskich boiskach. Wcześniej golkiper zasłynął ze swoich interwencji w finale Ligi Mistrzów czy przed rokiem z Sarpsborgiem w Lidze Europy.
Po chwili z rzutu karnego wyrównał Ljajić, a w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Bozhikov pokonał własnego bramkarza.
W drugiej połowie gospodarze wzięli sprawy w swoje ręce. W 58. minucie znów trafił Sporar, który przymierzył przy bliższym słupku, a w doliczonym czasie gry losy spotkania przesądzili Ljubicić i Moha.
Daniel Makarewicz19 Sep 2019 · 21:27