Los Angeles Galaxy wygrało na stadionie Orlando City

Orlando City SC uległ u siebie Los Angeles Galaxy 0:1 (0:1) w piątkowym spotkaniu Major League Soccer.
Zwycięskiego gola dla ekipy z Kalifornii zdobył po niespełna dwudziestu minutach gry Jonathan dos Santos, który kapitalnie przymierzył z dystansu. Meksykanin trafił do siatki rywali po raz trzeci w tym sezonie.
Trzynaście minut później doskonałą okazję do wyrównania miał Nani, ale Portugalczyk zmarnował podyktowany rzut karny.
Zespół z Florydy doznał w ten sposób piątej porażki w pięciu ostatnich meczach i jest dziesiąty w klasyfikacji Konferencji Wschodniej. Drużyna z Miasta Aniołów przerwała natomiast serię czterech kolejnych przegranych i po ósmym zwycięstwie w sezonie zajmuje trzecią lokatę w Konferencji Zachodniej.
* * * * * *

Wyniki piątkowych spotkań MLS:
Los Angeles FC - Montreal Impact 4:2 (3:0)

Bramki: Ramirez 7, Vela 28, Blessing 31, Blackmon 55 - Segura 70-samobójcza, Taider 84-karny.
Real Salt Lake City - Atlanta United 2:1 (1:0)

Bramki: Saucedo 36, Savarino 90+4 - Martinez 78.
Orlando City SC - Los Angeles Galaxy 0:1 (0:1)

Bramka: dos Santos 19.

Rzut karny niewykorzystany: Nani (32, Orlando).
Łukasz Karyniewski25 May 2019 · 08:26