Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Lotos wygrywa w Lidze Mistrzów z Lublaną

17 gru 2015 | 19:53 0
Lotos Trefl Gdańsk wygrał z ACH Volley Lublaną w meczu Ligi Mistrzów siatkarzy.

Polacy grali z najsłabszym zespołem swojej grupie, który do tej pory nie zdołał ugrać nawet seta. I szybko potwierdził, że jest murowanym faworytem. Na drugą przerwę techniczną schodziliśmy z trzypunktowym prowadzeniem, do końca partii przewagę udało się podwoić i ostatecznie wygrać do 19.

Drugi set to znów prowadzenie 16-13 i potem seria udanych zagrań - po asach serwisowych m.in. Gawryszewskiego gdańszczanie triumfowali do 17.

Nieprawdopodobny przebieg miała partia numer trzy. Tym razem na drugą przerwę techniczną schodziliśmy z aż sześciopunktową... stratą. Potem jednak fantastyczni Troy do spółki z Miką sprawili, że nadzieje kibiców odżyły. Ze stanu 12-18 zrobiło się 14-18, potem 17-20, 19-21. Wówczas popisaliśmy się serią kilku kolejnych punktów, a rywale... zupełnie stanęli i zdobyli już w tym secie ledwie dwa punkty. Skończyło się na 25-23 dla Lotosu!

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!