Luis Felipe Scolari może zostać selekcjonerem Kolumbii

4 gru 2018 | 17:49 0
Luis Felipe Scolari może zostać selekcjonerem Kolumbii
Źródło zdjęcia: Jefferson Bernardes / Shutterstock.com

Według informacji "ESPN Brazil", Luis Felipe Scolari jest jednym z głównych kandydatów na nowego selekcjonera reprezentacji Kolumbii.

Po nieudanych dla Kolumbijczyków mistrzostwach świata w Rosji z funkcji selekcjonera zrezygnował Jose Pekerman, kończąc tym samym sześcioletni okres pracy z kadrą. Jego tymczasowym zastępcą został Arturo Reyes.

Według najnowszych doniesień, tamtejsza federacja chce zatrudnić nowego trenera, który przez najbliższe lata będzie przygotowywał ekipę "Los Cafeteros" to międzynarodowych turniejów. Głównym kandydatem jest obecnie Luis Felipe Scolari.

70-latek obecnie jest trenerem SE Palmeiras, które pod jego wodzą zdobyło niedawno mistrzostwo Brazylii. W przeszłości był selekcjonerem Portugalii oraz Brazylii i prowadził takie kluby jak Chelsea FC, Cruzeiro EC czy Gremio Porto Alegre.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Wszystkie

Sportbuzz

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.