Luis Suarez doznał kontuzji. Napastnika czeka przerwa w grze

Anton_Ivanov / Shutterstock.com
FC Barcelona nie będzie mogła skorzystać w najbliższych meczach z Luisa Suareza - poinformował kataloński dziennik "Mundo Deportivo".
Urugwajczyk z powodu kontuzji prawej nogi nie dokończył sobotniego spotkania wyjazdowego z Levante UD, zakończonego przegraną mistrzów Hiszpanii 1:3.
32-letni napastnik przebywał czterdzieści minut na murawie Estadi Ciutat de Valencia. Krótko przed przerwą zastąpił go Carles Perez. "Blaugrana" wszystkie gole straciła dopiero w drugiej połowie.
Uraz Luisa Suareza, który w tym sezonie rehabilitował już kolano i łydkę, spowodował obrońca drużyny z Walencji Carlos Clerc.
Urugwajczyk nie wystąpi na pewno w rewanżowym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów przeciwko Slavii Praga, a być może także w następnym spotkaniu Primera Division z Celtą Vigo na Camp Nou.
Mateusz Jagniaciak03 Nov 2019 · 10:47