Luis Suarez znów strzela dla Urugwaju. Jego drużyna pokonała Panamę w meczu towarzyskim

AGIF / shutterstock.com
Reprezentacja Urugwaju pokonała Panamę 3:0 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Estadio Centenario w Montevideo.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Maximiliano Gomez. Napastnik Celty Vigo wykorzystał dośrodkowanie Giorgiana De Arrascaety i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
W 69. minucie na listę strzelców wpisał się zawodnik FC Barcelony, Luis Suarez, który dopiero co wrócił po kontuzji. Dziesięć minut później wynik starcia na 3:0 ustalił Federico Valverde.
Dla podopiecznych Oscara Tabareza to jeden z ostatnich sprawdzianów przed tegoroczną edycją Copa America. Turniej rozpoczyna się 14 czerwca, a Urugwaj trafił do grupy C, gdzie zmierzy się z Chile, Japonią i Ekwadorem.
Zespół prowadzony przez Julio Dely'ego Valdesa wkrótce wystąpi z kolei Złotym Pucharze CONCACAF, który odbędzie się w dniach 16 czerwca - 8 lipca. Panama w grupie D zagra ze Stanami Zjednoczonymi, Trynidadem i Tobago oraz Gujaną.