Łukasz Fabiański nie zatrzymał Manchesteru City. Gładka porażka West Hamu [WIDEO]

kivnl / Shutterstock.com
Manchester City pokonał przed własną publicznością West Ham United 2:0 (1:0) w meczu 26. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Etihad Stadium całe zawody między słupkami gości zaliczył Łukasz Fabiański.
Prowadzenie "The Citizens" zapewnił kwadrans przed przerwą Rodri Hernandez. Hiszpan skutecznie przymierzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kevina De Bruyne. Belg siedemnaście minut po zmianie stron podwyższył sprytnym strzałem w krótki róg.
Podopieczni Josepa Guardioli po siedemnastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na drugim miejscu w tabeli. "Młoty" doznały natomiast czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i nadal otwierają strefę spadkową klasyfikacji.
Marcin Karbowski19 Feb 2020 · 22:24