Łukasz Kubot i Marcelo Melo wygrali finał gry podwójnej turnieju ATP. To już 25. tytuł polskiego tenisisty

Rena Schild/Shutterstock
Łukasz Kubot i Marcelo Melo zostali zwycięzcami zawodów gry podwójnej turnieju ATP World Tour 250 na kortach twardych w Winston-Salem. To już 25. deblowy tytuł Polaka.
Polak i Brazylijczyk przeszli przez cały turniej jak burza. Na drodze do finału nie stracili ani jednego seta.
Ich rywalami w kluczowym meczu był amerykański duet Nicholas Monroe i Tennys Sandgren. Amerykanie nie byli faworytami tego starcia i wydarzenia na korcie to potwierdziły.
Polsko-brazylijski duet w 88 minut wygrał całe starcie 6:7(6), 6:1, 10-3. To 25. tytuł deblowy Kubota, a 33. Melo.
Teraz przed Polakiem i Brazylijczykiem start w wielkoszlemowym US Open 2019.
Łukasz Kubot (Polska, 1) / Marcelo Melo (Brazylia, 1) - Nicholas Monroe (USA, WC) / Tennys Sandgren (USA, WC) 6:7(6), 6:1, 10-3
Mateusz Jagniaciak24 Aug 2019 · 07:24
Źródło: sportowefakty.wp.pl