Łukasz Piszczek ma za sobą pierwszy mecz po powrocie do Polski. Spotkanie zostało przedwcześnie zakończone

Łukasz Piszczek rozegrał swój pierwszy mecz po powrocie do LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Defensor wystąpił w przerwanym sparingu z KS Unia Turza Śląska.
Piszczek znów gra na polskich boiskach. 36-latek po zakończeniu sezonu pożegnał się z Borussią Dortmund i dołączył do LKS-u Goczałkowice-Zdrój.
Były reprezentant Polski przygotowuje się z macierzystym klubem do nowej kampanii. Wczoraj jego drużyna rozegrała mecz sparingowy z KS Unia Turza Śląska.
Dla Piszczka był to powrót na stare śmieci po 20 latach. Piłkarze LKS-u Goczałkowice-Zdrój zaprezentowali się z dobrej strony. Spotkanie nie zostało jednak dokończone. O szczegółach poinformowano na klubowym profilu w mediach społecznościowych.
- Zwycięstwo LKS-u Goczałkowice-Zdrój w meczu towarzyskim z KS Unią Turza Śląska (1:0). Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Damian Baron. Ze względu na występujące lokalnie burze mecz został przerwany około 75. minuty - czytamy.
Daniel Makarewicz15 Jul 2021 · 11:38
Źródło: twitter/własne