Lyon bez Rybusa w składzie przegrał z Bordeaux

Noixdecoco99, wikipedia
Olympique Lyon przegrał u siebie z Girondins Bordeaux 1:3 (1:1) w pierwszym sobotnim spotkaniu czwartej kolejki francuskiej Ligue 1. W ekipie gospodarzy zabrakło tym razem Macieja Rybusa.

Siedmiokrotni mistrzowie Francji objęli prowadzenie już po dwóch minutach gry za sprawą Aldo Kalulu. Wyrównał niespełna kwadrans przed przerwą Brazylijczyk Malcolm.

Po zmianie stron czerwoną kartę ujrzał Maxime Gonalons i przyjezdni szybko wykorzystali osłabienie rywala. Cztery minuty później Gregory Sertic zdobył drugiego gola dla gości, a już w doliczonym czasie gry sukces przyjezdnych przypieczętował Jeremy Menez.

OL po drugiej porażce w sezonie spadł na szóste miejsce w tabeli, natomiast ekipa z Akwitanii dzięki trzeciej wygranej w bieżących rozgrywkach przesunęła się na pozycję lidera klasyfikacji.