Lyon - Marsylia: Sześć goli w szlagierze Ligue 1! Wynik, składy, bramki

Strzelanina w szlagierze Ligue 1! Lyon lepszy od Marsylii
charnsitr / shutterstock.com
Olympique Lyon pokonał u siebie Olympique Marsylia 4:2 (1:1) w ostatnim niedzielnym meczu szóstej kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Wynik szlagierowej konfrontacji tej serii spotkań otworzył osiemnaście minut przed przerwą strzałem z pola karnego Houssem Aouar. Dwanaście minut później wyrównał płaskim uderzeniem w długi róg Florian Thauvin.
Po zmianie stron dwukrotnie celnie przymierzył z narożnika pola karnego Bertrand Isidore Traore, który potrzebował niespełna dziesięciu minut, aby dwa razy umieścić piłkę w siatce przyjezdnych. Okazały i prestiżowy sukces przypieczętował jeszcze z rzutu karnego Nabil Fekir. Osiem minut przed końcem rozmiary przegranej zmniejszył jeszcze Kameruńczyk
Dzięki trzeciej wygranej w sezonie "Les Gones" przesunęli się na szóste miejsce w tabeli. Zespół z Prowansji doznał natomiast drugiej porażki i pozostał na piątej lokacie w klasyfikacji. Na jej czele z kompletem zwycięstw jest PSG.
Kamil Kaczmarek23 Sep 2018 · 22:57