Maciej Gajos: Szanujemy remis ze Śląskiem

ASInfo
24-letni ofensywny pomocnik Lecha Poznań, Maciej Gajos przyznał, iż podział punktów w meczu ze Śląskiem Wrocław (1:1) należy potraktować z szacunkiem. Zaznaczając jednocześnie, iż celem na to spotkanie było zwycięstwo.

W pierwszej połowie graliśmy za wolno i tych sytuacji nie było zbyt wiele. Dopiero w końcówce tej pierwszej części gry stworzyliśmy sobie kilka okazji bramkowych

- W drugiej połowie nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej i z boiska było czuć, że możemy zdobyć zwycięską bramkę

Zakładaliśmy, że jedziemy po trzy punkty, ale szanujemy ten remis. Nie ma co patrzeć na indywidualne statystyki, bo piłka nożna to sport zespołowy. Mimo mojej bramki nie przywozimy niestety do Poznania trzech "oczek"