Madsen wygrał w Daugavpils, Hampel nie dał rady w barażu

Madsen wygrał w Daugavpils, Hampel nie dał rady w barażu
Źródło zdjęcia: YouTube

Leon Madsen wygrał finał trzeciego turnieju Speedway European Championship, który odbył się w Daugavpils na Łotwie.

Za plecami Duńczyka, który w sumie uzbierał szesnaście punktów i został nowym liderem klasyfikacji generalnej cyklu, linię mety minęli Rosjanin Emil Sajfutdinow oraz Brytyjczyk Robert Lambert. Czwarty był Czech Vaclav Milik.

Z dwójki Polaków biorących udział w zawodach zdecydowanie lepiej zaprezentował się Jarosław Hampel. Wychowanek Polonii Piła wygrał dwa z pięciu swoich biegów w rundzie zasadniczej, ale defekt w barażu pozbawił go walki o podium turnieju. Dwukrotny indywidualny wicemistrz świata zgromadził w sumie dziewięć punktów.

Bardzo słabo spisywał się Krzysztof Kasprzak. Wychowanek Unii Leszno w pięciu swoich wyścigach zdołał wywalczyć tylko trzy punkty i ostatecznie zajął piętnastą lokatę.

Zmagania Speedway European Championship 2018 zakończy wrześniowy turniej na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.