Magia Rodrygo nie wystarczyła! Real Madryt przegrał w pierwszym sparingu [WIDEO]

Magia Rodrygo nie wystarczyła! Real przegrał w pierwszym sparingu [WIDEO]
Real Madryt rozegrał dziś pierwsze spotkanie przedsezonowe. Madrytczycy ulegli ekipie Rangers 1:2.
Spotkanie lepiej rozpoczęli "Królewscy". W pierwszej połowie wynik meczu otworzył Rodrygo. Brazylijczyk popisał się indywidualną akcją, w której zwiódł dwóch obrońców i pokonał bramkarza.
Po przerwie do głosu doszli podopieczni Stevena Gerrarda. W 55. minucie Fashion Sakala wykorzystał niefrasobliwość w linii obrony "Los Blancos".
Dzisiejszy mecz był pierwszym po powrocie Carlo Ancelottiego do Madrytu. Ewidentnie widać było, że Włoch jeszcze nie poukładał należycie defensywy. Gracze Realu popełniali proste błędy, z których skrzętnie korzystali rywale.
W 76. minucie czerwoną kartkę otrzymał Nacho Fernandez. Kilkadziesiąt sekund później Szkoci objęli prowadzenie.
Wynik sparingu już nie uległ zmianie. Ancelotti ma jeszcze sporo czasu, aby przygotować drużynę do sezonu. Wicemistrzowie Hiszpanii rozpoczną sezon w La Liga 14 sierpnia meczem z Levante.
Adam Kłos25 Jul 2021 · 20:50