Malaga przegrała z Reus Deportiu. Kieszek nie wstał z ławki

YouTube
Malaga CF uległa u siebie CF Reus Deportiu 0:3 (0:1) w niedzielnym meczu 20. kolejki hiszpańskiej Segunda Division.
Na Estadio La Rosaleda całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy obserwował Paweł Kieszek.
Prowadzenie przyjezdnym zapewnił po jedenastu minutach gry Borja Herrera. Osiemnaście minut po zmianie stron podwyższył z rzutu karnego Portugalczyk Luis Gustavo, a okazały sukces przypieczętował siedem minut przed końcem David Querol.
Zespół z Katalonii odniósł w ten sposób dopiero piąte zwycięstwo w tym sezonie i przesunął się na dwudzieste miejsce w tabeli. Drużyna z Andaluzji doznała natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i spadła na czwartą lokatę w klasyfikacji.