Manchester City bezlitosny dla beniaminka. Pierwszy gol Grealisha [WIDEO]

Han Yan/Xinhua/PressFocus
Manchester City nie dał żadnych szans Norwich City. Mistrzowie Anglii pokonali beniaminka aż 5:0.
Mecz zaczął się pechowo dla gości. Nie dość, że Manchester City objął prowadzenie już w 7. minucie, to jeszcze trafienie uznano za samobója Tima Krula.
W 22. minucie pierwszego gola w barwach nowego klubu strzelił Jack Grealish. Nie było to jego najładniejsze trafienie w karierze - po dośrodkowaniu Gabriela Jesusa piłkę do bramki skierował kolanem.
Mistrzowie Anglii punktowali rywali po przerwie. W drugiej połowie strzelili trzy gole - do bramki trafili Aymeric Laporte, Raheem Sterling i Riyad Mahrez.
Norwich ma trudny początek sezonu - w meczach z Liverpoolem i Manchesterem City nie strzeliło ani jednego gola, a straciło aż osiem. W trzeciej kolejce zagra z Leicester City.
Marcin Karbowski21 Aug 2021 · 17:54