Manchester City nie potknął się w Londynie. "The Citizens" pokonali Crystal Palace

Vlad1988/Shutterstock
Piłkarze Crystal Palace ulegli u siebie Manchesterowi City 1:3 (0:1) w pierwszym niedzielnym meczu 34. kolejki angielskiej Premier League.
Na Selhurst Park obie bramki dla obrońców tytułu zdobył po strzałach z pola karnego Raheem Sterling, któremu precyzyjnie zagrywali Belg Kevin De Bruyne i Niemiec Leroy Sane. Dziewięć minut przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał Serb Luka Milivojević, ale na więcej "Orłów" nie było już stać.
Sukces "The Citizens" przypieczętował jeszcze w ostatniej minucie Brazylijczyk Gabriel Jesus. Drugą asystę zaliczył przy tej bramce De Bruyne. Podopieczni Josepa Guardioli po tym zwycięstwie odzyskali pozycję lidera tabeli.
Stołeczna drużyna doznała natomiast siedemnastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na trzynastej lokacie w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński14 Apr 2019 · 17:01