Manchester City pewnie kroczy po mistrzowski tytuł. Kolejna wygrana "The Citizens" [WIDEO]

kivnl / Shutterstock.com
Piłkarze Fulham przegrali z Manchesterem City w meczu 28. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3 (0:0).
Zdecydowany faworytem dzisiejszego starcia była ekipa "The Citizens". To wszak podopieczni Pepa Guardiola w znakomitym stylu zmierzają po mistrzowski tytuł. Z kolei Fulham walczy o zachowanie ligowego bytu.
W pierwszej połowie starcia na Craven Cottage zawodnicy Manchesteru City nie był jednak w stanie przełamać defensywny rywali. Swoich szans nie zdołali wykorzystać Ferran Torres i Bernardo Silva.
Po przerwie "The Citizens" nie pozostawili wątpliwości, który zespół jest lepszy. W 47. minucie Fulham napoczął Stones. 26-latek dopadł do piłki po rzucie wolnym i skierował ją do siatki.
W 56. minucie zrobiło się 0:2. Wówczas na listę strzelców wpisał się Gabriel Jesus. Brazylijczyk wykorzystał błąd defensywy, wymanewrował rywali i z zimną krwią umieścił futbolówkę w bramce.
Areola po kolejnych czterech minutach znów musiał wyciągać piłkę z siatki. Tym razem skapitulował po uderzeniu Aguero z rzutu karnego.
W kolejnych minutach Manchester City nie forsował tempa. Ostatecznie wygrał na boisku rywala 3:0. "The Citizens" pewnie przewodzą ligowej tabeli. Na swoim koncie mają 71 punktów. Piłkarze Fulham zdobyli 26 "oczek" i wciąż zajmują miejsce w strefie spadkowej.
Daniel Makarewicz13 Mar 2021 · 22:50