Manchester City pokonał Fulham FC i zachował pozycję lidera Premier League

kivnl / shutterstock.com
Manchester City wygrał na wyjeździe z Fulham FC 2:0 w meczu 32. kolejki Premier League. Dla "The Citizens" to dziesiąte zwycięstwo na boisku rywala.
Mistrzowie Anglii wygraną zapewnili sobie już w pierwszej połowie spotkania. W piątej minucie Sergio Aguero zagrał do Bernardo Silvy, który na linii pola karnego ustawił sobie piłkę i uderzył skutecznie przy słupku. Dla 24-letniego pomocnika to szósty gol w tym sezonie.
W 27. minucie Portugalczyk i Argentyńczyk zamienili się rolami. Silva przejął piłkę przed polem karnym, podał do Aguero, a ten pokonał Sergio Rico strzałem pod poprzeczkę. Dla napastnika "The Citizens" to 19. bramka w lidze.
W tabeli Premier League Manchester City jest liderem z dorobkiem 77 punktów. Natomiast Fulham FC zajmuje przedostatnie, 19. miejsce, mając na koncie 17 punktów.