Manchester City rozbił Watford. Dwa gole Raheema Sterlinga [WIDEO]

kivnl / Shutterstock.com
Manchester City rozbił na wyjeździe walczący o utrzymanie w angielskiej ekstraklasie Watford 4:0. Dwa gole strzelił Raheem Sterling.
Reprezentant Anglii pierwszą bramkę zdobył w 31. minucie. Opanował wówczas piłkę po dośrodkowaniu Kyle'a Walkera i huknął pod poprzeczkę. Bramkarz gospodarzy nawet nie zdążył zareagować.
Dziewięć minut później było 2:0. Co prawda Foster zdołał zatrzymać piłkę po strzale Sterlinga z rzutu karnego, ale przy jego dobitce był już bezradny.
Drużyna Pepa Guardioli kontynuowała strzelanie po przerwie. W 63. minucie do siatki trafił Phil Foden, a niedługo później wynik ustalił Aymeric Laporte.
Manchester City zakończy sezon na drugim miejscu w tabeli. Watford jest siedemnasty. Do końca sezonu będzie walczył o uniknięcie degradacji.
Marcin Karbowski21 Jul 2020 · 20:58