Manchester City rozbił Watford i zgarnął potrójną koronę. Kevin De Bruyne zabawił się z rywalami [WIDEO]

CosminIftode / Shutterstock.com
Manchester City pokonał Watford 6:0 w finale Pucharu Anglii.
Relację z tego spotkania można przeczytać TUTAJ.
Piłkarze Watfordu jako pierwsi stworzyli groźną akcję ofensywną. W 11. minucie Roberto Pereyra w sytuacji sam na sam z Edersonem nie zdołał jednak zdobyć bramki.
Kolejne minuty to przejmowanie kontroli nad spotkaniem przez "Obywateli" aż do ich totalnej dominacji. W pewnym momencie starcie stało się meczem do jednej bramki.
W 26. minucie gola na 1:0 dla City zdobył David Silva, który strzałem bez przyjęcia pokonał Heurelho Gomesa.
Niespełna kwadrans później było już 2:0. Piłkę do pustej bramki wbił Raheem Sterling, a w tej akcji doskonałym podaniem popisał się Bernardo Silva.
Kwadrans po przerwie "Obywatele" zadali kolejny cios. Wyprowadzili zabójczą kontrę, którą wykończył Kevin De Bruyne. Belg przed strzałem zabawił się z zawodnikami Watfordu:
Chwilę później było już 4:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Gabriel Jesus.
W 81. minucie kolejnego gola zdobył Raheem Sterling. Chwilę później Sterling podwyższył prowadzenie "Obywateli" na 6:0.
Ostatecznie Manchester City pokonał Watford 6:0 i zdobył Puchar Anglii. Tym samym Manchester City kończy sezon z potrójną koroną - mistrzostwem Anglii, Pucharem Ligi i Pucharem Anglii.