Manchester City stracił punkty po samobóju w końcówce. Dobra wiadomość dla Liverpoolu [WIDEO]

cristiano barni / Shutterstock.com
Manchester City zremisował z Crystal Palace City 2:2 (0:1) w meczu 23. kolejki Premier League.
Po pierwszej połowie gospodarze sensacyjnie przegrywali 0:1. Gola dla Crystal Palace strzelił Cenk Tosun.
Gospodarze zdołali wyrównać dopiero w 82. minucie, gdy bramkę zdobył Sergio Aguero. Po chwili "Obywatele" już prowadzili - Argentyńczyk dołożył drugiego gola.
Choć zapowiadało się na zwycięstwo piłkarzy Pepa Guardioli, ostatecznie padł remis. Bramkę samobójczą w 90. minucie strzelił Fernandinho.
Remis ten oznacza, że przewaga Liverpoolu FC nad "The Citizens" wynosi 13 punktów, przy czym "The Reds" mają o dwa spotkania na koncie mniej. Jedno z nich odbędzie się już jutro - zawodnicy Jurgena Kloppa zmierzą się z Manchesterem United.