Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Manchester City traci punkty z Evertonem. Gol Rooneya [VIDEO]

21 sie 2017 | 22:55 20
Źródło zdjęcia: youtube.com

Manchester City zremisował na własnym stadionie z Evertonem 1:1. Bohaterem meczu był Wayne Rooney, który strzelił swojego 200. gola w Premier League.

Everton objął prowadzenie w 35. minucie. Dominic Calvert-Lewin wpadł w pole karne Manchesteru City i wyłożył piłkę Rooneyowi, który płaskim strzałem skierował ją do bramki. Anglik miał trochę szczęścia - niezbyt dobrze w tej sytuacji zachował się Ederson.

Gospodarze od 44. minuty grali w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. Mimo straty jednego zawodnika to Manchester City dominował w drugiej połowie. Długo z jego akcji nie wynikało jednak nic konkretnego. Drużyna Pepa Guardioli wyrównała dopiero w 82. minucie. W polu karnym do piłki dopadł Raheem Sterling i potężnym strzałem pokonał Jordana Pickforda.

W końcówce sędzia Bobby Madley pokazał jeszcze jedną czerwoną kartkę - tym razem wyrzucił z boiska Morgana Schneiderlina z Evertonu. Nie wpłynęło to jednak na końcowy wynik meczu.

Manchester City - Everton 1:1
Sterling 82 - Rooney 35

Dyskusja 20
23 sie 2017 | 21:50
+1
No City uratowało ten 1 pkt. Bravo Wayne. ;)
22 sie 2017 | 08:52
0
Ibra i Rooney pokazuja ze nie trzeba sie tulac po jakis chuja wartych ligach chinskich czy amerykanskich.
22 sie 2017 | 06:46
+4
Chłop musiał grać, dobrze, że ma miejsce w podstawie, bo w United sie nie mógł załapać. Ta po prostu grają lepsi zawodnicy, bo jego lata świetności są już z tyłu. Ale każdego kibica United i ogólnie angielskiej piłki chyba cieszy ten fakt.
+5
No i dobra sprawa Runey jest stary ale jary ?
22 sie 2017 | 06:00
+4
Brawo Rooney , ciekawe na jakim wyniku sie zatrzyma do konca kariery :)
22 sie 2017 | 00:52
+5
Rooney jako drugi piłkarz w historii Premier League który przebił bariere 200 goli. Ciekawe czy doczekamy jesze jednego piłkarza z takim wynikiem..
22 sie 2017 | 00:50