Manchester City traci punkty z Evertonem. Gol Rooneya [VIDEO]

21 sie 2017 | 22:55 20
Źródło zdjęcia: youtube.com

Manchester City zremisował na własnym stadionie z Evertonem 1:1. Bohaterem meczu był Wayne Rooney, który strzelił swojego 200. gola w Premier League.

Everton objął prowadzenie w 35. minucie. Dominic Calvert-Lewin wpadł w pole karne Manchesteru City i wyłożył piłkę Rooneyowi, który płaskim strzałem skierował ją do bramki. Anglik miał trochę szczęścia - niezbyt dobrze w tej sytuacji zachował się Ederson.

Gospodarze od 44. minuty grali w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. Mimo straty jednego zawodnika to Manchester City dominował w drugiej połowie. Długo z jego akcji nie wynikało jednak nic konkretnego. Drużyna Pepa Guardioli wyrównała dopiero w 82. minucie. W polu karnym do piłki dopadł Raheem Sterling i potężnym strzałem pokonał Jordana Pickforda.

W końcówce sędzia Bobby Madley pokazał jeszcze jedną czerwoną kartkę - tym razem wyrzucił z boiska Morgana Schneiderlina z Evertonu. Nie wpłynęło to jednak na końcowy wynik meczu.

Manchester City - Everton 1:1
Sterling 82 - Rooney 35

Dyskusja 20
23 sie 2017 | 21:50
+1
No City uratowało ten 1 pkt. Bravo Wayne. ;)
22 sie 2017 | 08:52
0
Ibra i Rooney pokazuja ze nie trzeba sie tulac po jakis chuja wartych ligach chinskich czy amerykanskich.
22 sie 2017 | 06:46
+4
Chłop musiał grać, dobrze, że ma miejsce w podstawie, bo w United sie nie mógł załapać. Ta po prostu grają lepsi zawodnicy, bo jego lata świetności są już z tyłu. Ale każdego kibica United i ogólnie angielskiej piłki chyba cieszy ten fakt.
+5
No i dobra sprawa Runey jest stary ale jary ?
22 sie 2017 | 06:00
+4
Brawo Rooney , ciekawe na jakim wyniku sie zatrzyma do konca kariery :)
22 sie 2017 | 00:52
+5
Rooney jako drugi piłkarz w historii Premier League który przebił bariere 200 goli. Ciekawe czy doczekamy jesze jednego piłkarza z takim wynikiem..
22 sie 2017 | 00:50
+7
Cieszę się że Rooney wrócił na stare śmieci i daje radę. Jest naszą LEGENDĄ i zawsze bede mu wdzięczny za to co wniósł do United!
21 sie 2017 | 23:34
+1
HAHA BRAWO CITY, to już wiem czemu messiego chcecie wykupić
21 sie 2017 | 23:31
-7
nie grał nic specjalnego, gol też przeciętnej urody, ale co mecz jest bohaterem drużyny, brawo
21 sie 2017 | 23:19
0
Niestety dzisiaj tylko 1 punkt,następnym razem będzie lepiej ?
21 sie 2017 | 23:18
+18
Rooney wybrał najlepszy krok jaki mogł wybierając everton widaćze lubi grać gdy gra jest skierowana pod niego
21 sie 2017 | 23:14
+5
Momentami czułem sie jakbym oglądał La Liga bo sedzia ewidentnie sie dawał sobie rady z ocena sytuacji dla obu stron
+5
Rooney nawet jak odszedl z United to i tak gra dla nich urywajac punkty Shity.
21 sie 2017 | 23:17
-12
Może trochę szacunku?
0
Nie wiem za co minusujecie kolegę z Madrytu. Szanujmy każdy klub. Nawet te które są budowane za pieniądze.
22 sie 2017 | 04:22
+5
a ktore nie sa
22 sie 2017 | 10:00
-2
Chodzi mi o zarabianie na siebie a nie sztuczne wpompowanie pieniędzy od szejków albo miliarderów.
21 sie 2017 | 23:03
+34
Cały Manchester United bije brawa za ten mecz Rooney'a!! :D
200 bramek w Premier League i zabiera 2 ważne punkty City na Etihad. Coś pięknego!!

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.