Manchester City wygrał z Huddersfield, choć zapowiadało się na sensację [VIDEO]

CosminIftode / Shutterstock.com
Manchester City pokonał na wyjeździe Huddersfield Town 2:1 (0:1) w niedzielnym meczu 13. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Na John Smith's Stadium pierwszego gola w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił Nicolas Otamendi. Argentyńczyk niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki i zanotował trafienie samobójcze.
Po przerwie "Obywatele" zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 47. minucie rzut karny na gola zamienił Sergio Aguero, a w 84. minucie piłka odbiła się od Raheema Sterlinga i wpadła do bramki gospodarzy..
Podopieczni Pepa Guardioli są liderem Premier League i mają na koncie 37 punktów. Beniaminek rozgrywek z dorobkiem 15 "oczek" plasuje się z kolei na 11. pozycji.