Manchester City znów zwycięski!

Debu55y/Shutterstock
Everton Liverpool przegrał u siebie z Manchesterem City 0:2 (0:0) w niedzielnym spotkaniu trzeciej kolejki angielskiej Premier League.

Na Goodison Park niepokonani dotychczas podopieczni Manuela Pellegriniego zwycięskiego gola zdobyli kwadrans po przerwie. Znakomitą akcją po lewej stronie narożnika pola karnego popisał się Raheem Sterling i po jego przytomnym zagraniu Serb Aleksandar Kolarow strzałem z ostrego kąta zaskoczył Tima Howarda. Zwycięstwo przyjezdnych przypieczętował minutę przed końcem Francuz Samir Nasri.

"The Toffees" doznali w ten sposób pierwszej porażki w sezonie i są na siódmym miejscu. "The Citizens" odnieśli natomiast trzecie kolejne zwycięstwo i umocnili się na pozycji lidera.

W rozgrywanym równolegle drugim spotkaniu Watford zremisował u siebie bezbramkowo z Southampton. Jedenaste w tabeli "Szerszenie" po raz trzeci z rzędu podzieliły się z rywalami punktami, natomiast dla osiemnastych w klasyfikacji "Świętych" to drugi taki przypadek w bieżących rozgrywkach.