Manchester United gra dalej w Pucharze Anglii! De Gea obronił bombę Matty'ego Casha! [WIDEO]

Manchester United awansował do czwartej rundy Pucharu Anglii. "Czerwone Diabły" wygrały z Aston Villą 1:0.
Już przed rozpoczęciem spotkania miały miejsce dwa istotne wydarzenia. Ralf Rangnick tym razem dał odpocząć Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.
Drugim było pojawienie się na Old Trafford Stevena Gerrarda. Symbol Liverpoolu po raz pierwszy w roli trenera prowadził drużynę w wyjazdowym meczu z Manchesterem United. Został wybuczany przez jego kibiców. Reakcję Anglika zobaczycie TUTAJ.
Jedyny gol meczu padł już w 9. minucie. Po wrzutce Freda piłkę do bramki skierował Scott McTominay.
W 30. minucie Aston Villa mogła wyrównać. Blisko trafienia był Ollie Watkins, ale po solowej akcji trafił piłką w poprzeczkę.
Gospodarze też mieli szanse na zdobycie gola. W jednej z sytuacji świetnie zachował się Matty Cash. Reprezentant Polski po strzale Bruno Fernandesa wybił piłkę sprzed bramki.
W 60. minucie piłka znalazła się w bramce Manchesteru United, ale sędzia nie uznał gola. Na spalonym był Danny Ings.
Kilka minut później bardzo groźnie uderzał Cash. W drugiej połowie kropnął z linii pola karnego, ale David de Gea sparował piłkę na rzut rożny.
Goście w drugiej połowie byli nieco dłużej przy piłce, ale nie kreowali zbyt wielu okazji strzeleckich. Manchester United dowiózł korzystny wynik do końca.
Marcin Karbowski10 Jan 2022 · 22:53