Manchester United gra dalej w Pucharze Ligi! Strzelił cztery gole Aston Villi [WIDEO]

Manchester United awansował do kolejnej rundy Pucharu Ligi. Piłkarze Erika ten Haga wygrali u siebie z Aston Villą 4:2.
Trenerzy obu drużyn wykorzystali mecz, by dać szansę rzadziej grającym zawodnikom. W Aston Villi w wyniku rotacji miejsce w pierwszym składzie stracił Matty Cash. Reprezentant Polski wszedł na boisko dopiero w 74. minucie. Z powodów proceduralnych nie mógł zagrać Jan Bednarek.
Wszystkie gole padły po przerwie. Strzelanie na Old Trafford rozpoczął Ollie Watkins, który trafił do siatki w 48. minucie. Manchester United odpowiedział błyskawicznie. Krótko po wznowieniu gry piłkę do pustej bramki wbił Anthony Martial.
Aston Villa ponownie objęła prowadzenie w 61. minucie. Zawdzięcza je Diego Dalotowi, który interweniował tak niefortunnie, że wbił piłkę do swojej bramki.
Gospodarze znów szybko doprowadzili do wyrównania. W 66. minucie Marcus Rashford wykorzystał zamieszanie i niepewne interwencje obrońców Aston Villi, przejął piłkę i pewnym uderzeniem umieścił ją w siatce.
Piłkarze gości sprokurowali gola dla Manchesteru United także w 78. minucie. Wyprowadzali piłkę z własnego pola karnego tak niechlujnie, że Alejandro Garnacho mógł podać w pole karne do Bruno Fernandesa. Ten kropnął na bramkę, a tor lotu jego uderzenia zmienił Tyrone Mings.
"Czerwone Diabły" dobiły rywala już w doliczonym czasie gry. Czwartego gola dla gospodarzy strzelił Scott McTominay.
Marcin Karbowski10 Nov 2022 · 22:58