Manchester United. Media: Ole Gunnar Solskjaer był wściekły na piłkarzy. Przetrzymał ich w szatni po porażce

MDI / Shutterstock.com
Coraz większe nerwy w Manchesterze United. "ESPN" informuje o kiepskich nastrojach w szatni "Czerwonych Diabłów".
Manchester United przegrał w sobotę z Leicester City 2:4. To kolejny z jego nieudanych meczów. Z siedmiu ostatnich spotkań wygrał zaledwie dwa.
Nic dziwnego, że nastroje w drużynie są kiepskie. Wyniki nie są jedynym problemem Ole Gunnara Solskjaera. Równie poważnym jest słaba gra drużyny.
Norweg był rozczarowany tym, co jego piłkarze zaprezentowali w drugiej połowie spotkania z Leicester. "ESPN" podkreśla, że po meczu Solskjaer trzymał drużynę w szatni przez 45 minut. Z tego powodu spóźnił się na konferencję prasową. Opóźniony został też powrót zespołu do Manchesteru.
Na Old Trafford deklarują, że nie chcą zwalniać Solskjaera. Klub podkreśla, że ufa norweskiemu szkoleniowcowi.
W środę Manchester United zagra kolejny mecz w Lidze Mistrzów. Jego rywalem będzie Atalanta Bergamo.
Marcin Karbowski18 Oct 2021 · 22:31