Manchester United odżył po zwolnieniu Mourinho! Kapitalny debiut Solskjaera [WIDEO]

cristiano barni/Shutterstock
Cardiff City FC uległ u siebie Manchesterowi United 1:5 (1:3) w ostatnim sobotnim meczu 18. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Wynik konfrontacji w stolicy Walii otworzył już po trzech minutach gry świetnym uderzeniem z rzutu wolnego Marcus Rashford.
Szesnaście minut przed przerwą podwyższył Hiszpan Ander Herrera. W 38 minucie kontaktowego gola z rzutu karnego strzelił jego rodak Victor Camarasa, ale jeszcze przed przerwą skutecznie odpowiedział Francuz Anthony Martial i "Czerwone Diabły" odzyskały dwubramkową przewagę.
Niespełna kwadrans po zmianie stron z "jedenastki" podwyższył Jesse Lingard, który przypieczętował jeszcze w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry okazały sukces gości, po raz drugi wpisując się na listę strzelców w tym spotkaniu.
Dzięki ósmej wygranej w sezonie dwudziestokrotni mistrzowie Anglii przesunęli się na szóste miejsce w tabeli. "Bluebirds" po drugiej porażce z rzędu są tuż nad strefą spadkową klasyfikacji.
Jakub Kreśliński22 Dec 2018 · 20:31