Manchester United. Osiem goli, dwa karne i mnóstwo emocji! Szalone spotkanie na Old Trafford [WIDEO]

Półfinał Ligi Europy rozgrywany na Old Trafford obfitował w mnóstwo emocji. Manchester United rozbił AS Romę 6:2.
TUTAJ przeczytasz relację na żywo z dzisiejszych spotkań w Lidze Europy.
W mecz lepiej weszli gospodarze z Old Trafford. Bramkę na 1:0 w 9. minucie zdobył Bruno Fernandes, który wykończył kombinacyjną akcję Manchesteru.
Chwilę po golu Portugalczyka karnego dla Romy w kuriozalny sposób sprokurował Paul Pogba. Jedenastkę wykorzystał Lorenzo Pellegrini.
Rzymianie poszli za ciosem i w 34. minucie gola na 2:1 zdobył Edin Dzeko. Tym razem Pellegrini wcielił się w rolę asystenta.
Do przerwy Włosi prowadzili, jednak i tak mogli mówić o wielkim pechu. W pierwszej części spotkania trener Paulo Fonseca musiał dokonać aż trzech zmian z powodu urazów swoich podopiecznych. Kontuzji doznali Jordan Veretout, Lorenzo Spinazzola i bramkarz Pau Lopez.
W drugiej połowie Manchester wykorzystał osłabienia rywali. Tuż po wznowieniu gry bramkę zdobył Edinson Cavani, któremu asystował Marcus Rashford. Po kwadransie Urugwajczyk mógł się cieszyć z dubletu.
W drugiej połowie Roma właściwie nie istniała na murawie. W 71. minucie Bruno Fernandes podwyższył prowadzenie z rzutu karnego. Cztery minuty później za błąd z pierwszej połowy zrehabilitował się Paul Pogba.
W 87. minucie do siatki trafił jeszcze Mason Greenwood, który pojawił się na murawie w drugiej połowie. Anglik dostał dobre podanie na wolne pole i wykończył akcję teoretycznie słabszą prawą nogą.
Więcej trafień już nie oglądaliśmy. Manchester wygrał 6:2 i ze spokojem może podejść do rewanżu, który odbędzie się za tydzień na Stadio Olimpico.