Manchester United przegrał w Wolverhampton! Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]

mr3002/Shutterstock
Wolverhampton Wanderers wygrało u siebie z Manchesterem United 2:1 w meczu 33. kolejki Premier League. "Czerwone Diabły" przez ponad pół godziny grały w dziesiątkę.
Goście byli na prowadzeniu od 13. minuty kiedy Scott McTominay strzelił pierwszego gola w sezonie. 22-latek uderzył skutecznie sprzed karnego.
"Wilki" szybko doprowadziły do remisu, bo już w 25. minucie Diogo Jota wykorzystał sytuację sam na sam. Dla Portugalczyka to siódme trafienie w obecnym sezonie.
Jeszcze przed upływem godziny gry piłkarze z Manchesteru United musieli grać w dziesiątkę po tym jak dwie żółte kartki w pięć minut dostał Ashley Young.
Decydująca dla losów spotkania akcja miała miejsce w 77. minucie. Piłkę do własnej bramki skierował Chris Smalling, co zapewniło gospodarzom zwycięstwo.
W tabeli Premier League Manchester United jest piąty, mając na koncie 61 punktów. Wolverhampton Wanderers zajmuje siódmą pozycję z dorobkiem 47 punktów.
Kamil Kaczmarek02 Apr 2019 · 22:46