Manchester United wygrał po serii jedenastek z Realem Madryt. Genialna akcja Martiala [VIDEO]

mooinblack / Shutterstock.com
W rozgrywanym w Stanach Zjednoczonych International Champions Cup zmierzyły się zespoły Manchesteru United oraz Realu Madryt. Lepsze okazały się "Czerwone Diabły", które wygrały po rzutach karnych.
Pierwsza połowa odznaczała się większą przewagą zawodników Jose Mourinho. Do szatni zeszli oni z prowadzeniem 1:0. Bramkę w doliczonym czasie gry pierwszej połowy zdobył Jesse Lingard. Piłkę wyłożył mu Anthony Martial, który wcześniej minął kilku zawodników Królewskich.
Po przerwie stan gry wyrównał Casemiro, który wykorzystał rzut karny, wywalczony przez debiutującego w barwach Królewskich Theo. O końcowym rezultacie musiały zatem zadecydować rzuty karne. Na dziesięć jedenastek tylko trzy zostały wykorzystane. Decydującą piłkę Casemiro uderzył w poprzeczkę i to Czerwone Diabły mogły cieszyć się wygraną 2:1.
Niebawem, 8 sierpnia, obie drużyny spotkają się w meczu o Superpuchar Europy, który zostanie rozegrany w Skopje.