Manchester United zremisował z AZ Alkmaar. Piłkarze Solskjaera nie oddali żadnego celnego strzału

charnsitr / shutterstock.com
"Czerwone Diabły" bezbramkowo zremisowały z AZ Alkmaar w 2. kolejce rozgrywek Ligi Europy. Kibice zgromadzeni na stadionie holenderskiej ekipy nie doczekali się bramek.
Ole Gunnar Solskjaer posłał na murawę mocno rezerwowy skład. Jedynie David de Gea, Victor Lindelof i Daniel James wybiegli w wyjściowej jedenastce zarówno dziś, jak i w poniedziałkowym starciu z Arsenalem.
Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacje bramkowe. Piłkarze z Manchesteru nie oddali nawet żadnego celnego strzału. Gospodarze natomiast tylko dwa.
Po przerwie niespodziewanie wzrosła przewaga piłkarzy z Alkmaar, którzy potrafili stworzyć sobie kilka sytuacji bramkowych, czego nie można powiedzieć o drużynie z Old Trafford, która do końca spotkania nawet raz nie sprawdziła golkipera rywali. Nie pomogło nawet pojawienie się na murawie Rashforda, Lingarda i McTominaya.
Ostatecznie w spotkaniu nie padła żadna bramka. Manchester United po dwóch spotkaniach ma na koncie 4 punkty. Dla AZ Alkmaar to natomiast drugi remis. W drugim spotkaniu grupy L Partizan Belgrad pokonał na wyjeździe Astanę 2:1.
Adam Nowacki03 Oct 2019 · 20:48