Mancini: Inter osiągnął dobry wynik

Jaggat Rashidi / Shutterstock.com
Inter Mediolan zremisował na wyjeździe 1:1 z Sampdorią Genua w spotkaniu siódmej kolejki Serie A. Trener "Nerazzurrich", Roberto Mancini powiedział na konferencji prasowej, że podział punktów w wyjazdowym spotkaniu nie jest złym rezultatem - poinformowano na stronie internetowej klubu.

Na początku meczu nasze błędy doprowadziły do tego, że Sampdoria miała kilka okazji, po kontratakach. Byliśmy zbyt wolni i źle poruszaliśmy się po boisku. Po przerwie, nasza gra wyglądała znacznie lepiej. Wydaje mi się, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Remis nie jest jednak złym rezultatem, bo nasi rywale są mocną drużyną. Dobrym znakiem jest to, że w końcówce atakowaliśmy. Rozegraliśmy dobre spotkanie i z minuty na minutę, byliśmy coraz bardziej groźni. Dorobek 16 punktów przed przerwą na spotkania reprezentacji, to dobry wynik –

W drugiej połowie chciałem zmienić Felipe Melo, ale Geoffrey Kondogbia nabawił się urazu. Geoffrey spisuje się coraz lepiej. Uczy się włoskiego futbolu, który jest znacznie bardziej fizyczny niż we Francji. Musi przyzwyczaić się do tego, że ma mniej miejsca w środku pola