Marca: Pozycja Toniego Kroosa w Realu Madryt mocno zagrożona

imagestockdesign/Shutterstock
Toni Kroos rozgrywa obecnie swój najgorszy sezon, odkąd jest piłkarzem Realu Madryt. Niemiecki pomocnik rozgrywa również coraz mniej minut. Dziennik Marca zwraca uwagę, że były gracz Bayernu Monachium już za chwile może stracić miejsce w wyjściowej jedenastce.
W ostatnim ligowym meczu Realu z Levante, przy wyniku 1:1 to własnie Toni Kroos opuścił boisko jako pierwszy. Jego miejsce zajął wówczas Fede Valverde, który może już niedługo wygrać rywalizację z Niemcem o miejsce w pierwszym składzie Realu Madryt.
Podobna sytuacja miała miejsce podczas ostatniego El Clasico 3 marca. Toni Kroos zaliczył bardzo dyskretny występ i opuścił boisko w 55. minucie.
W obecnym sezonie Toni Kroos rozegrał 33 mecze, strzelił gola i zaliczył 4 asysty. Transfermarkt szacuje jego wartość rynkową na 80 milionów euro.
Łukasz Karyniewski05 Mar 2019 · 12:36
Źródło: Marca