"Marca" ujawniła skład Realu Madryt z wygranego sparingu z Getafe. Zidane postawił na dwie różne jedenastki

Christian Bertrand / Shutterstock.com
Jak informowaliśmy, Real Madryt rozegrał dziś "za zamkniętymi drzwiami" sparing z Getafe. "Królewscy" wygrali 6:0 po m.in. czterech golach Karima Benzemy. Dziennikarze hiszpańskiej "Marki" dotarli do składu, jaki na ten mecz wystawił Zinedine Zidane. Francuz przygotował dwie różne jedenastki na pierwszą i drugą połowę meczu.
Spotkanie towarzyskie z Getafe zaskoczyło nawet hiszpańskie media. "Marca" pisze, że Zinedine Zidane nie chciał żadnego rozgłosu i liczył, że w spokoju jego podopieczni sprawdzą się w starciu z ligowym rywalem. Test wypadł okazale, bo mistrzowie Hiszpanii zwyciężyli aż 6:0. Gole zdobywali Karim Benzema, który trafił aż cztery razy, a także Sergio Ramos i jego imiennik Arribas z zespołu rezerw. Wszystkie bramki padły w pierwszej odsłonie meczu. W "Marce" znajdziemy dwie jedenastki, które wystawił do gry "Zizou".
Do przerwy w bramce Realu stał Thibaut Courtois. Linię obrony stworzyli Dani Carvajal, Eder Militao, Sergio Ramos oraz Marcelo. W środku pola szansę otrzymało trio Casemiro, Luka Modrić i wspomniany 18-latek, Sergio Arribas, autor jednej z bramek. W ataku wystąpili Vinicius, Karim Benzema oraz inny piłkarz rezerw, 20-letni Marvin Park.
W drugiej połowie francuski szkoleniowiec postawił na skład złożony głównie ze zmienników i graczy drugiej drużyny, uzupełniony m.in. Tonim Kroosem, Raphaelem Varanem i Fede Valverde. Oto zestawienie "Królewskich" z zakończonej bezbramkowym remisem drugiej części sparingu:
Andrij Łunin - Alvaro Odriozola, Nacho, Varane, Ferland Mendy - Valverde, Kroos, Antonio Blanco - Rodrygo, Borja Mayoral, Miguel Guttierez
Real Madryt rozpocznie sezon La Ligi niedzielnym spotkaniem z Realem Sociedad. Getafe z kolei w piątek, 18 września, podejmie Osasunę Pampeluna.
Tomasz Bratkowski15 Sep 2020 · 20:09
Źródło: Marca