Marcelo dalej ma młotek w nodze, co za gol! Legenda Realu Madryt z dubletem w pucharze [WIDEO]

Screen Twitter
Brazylijczyk Marcelo popisał się dubletem w pucharowym spotkaniu Olympiakosu. Doświadczony obrońca przyczynił się do wydatnego zwycięstwa swojej drużyny, która 4:1 (1:1) pokonała Atromitos.
Grecka przygoda Marcelo nie układała się zgodnie z oczekiwaniami. Eksperci podkreślali, że władze klubowe nie są zadowolone z postawy Brazylijczyka, a jego odejście w styczniu było oceniane jako prawdopodobne.
W odpowiedzi na tę krytykę legenda Realu Madryt błysnęła w pucharowym starciu z Atromitosem. Olympiakos wygrał 4:1, a doświadczony obrońca strzelił dwa gole.
Na wyróżnienie zasługuje pierwsze z jego trafień. W 50. minucie Marcelo otrzymał podanie na skraju pola karnego, minął jednego rywala, a następnie huknął po długim słupku i nie dał szans bramkarzowi rywali.
Druga bramka Brazylijczyka była mniej spektakularna, ale niezmiennie ważna. Dzięki niej Olympiakos w 65. minucie miał już trzy bramki przewagi, przejął pełnię kontroli nad przebiegiem meczu i zapewnił sobie zaliczkę przed rundą rewanżową 1/8 finału Pucharu Grecji.
Dzisiejsze trafienia były dla 34-latka pierwszymi od czasu jego odejścia z Realu Madryt. W barwach "Królewskich" Marcelo strzelał regularnie - na koncie ma zapisane 38 trafień.
Hubert Kowalczyk15 Dec 2022 · 20:41