Marco Paixao: Zasłużyliśmy na punkt

lechia.pl
Ten remis to nie jest wynik marzeń, ale z przebiegu spotkania na pewno na ten punkt zasłużyliśmy - mówił po meczu z Wisłą Kraków (1:1) napastnik Lechii Gdańsk Marco Paixao.
Najlepszy snajper Biało-Zielonych - strzelec 5 goli w tym sezonie - tym razem nie dopisał żadnego trafienia do swojego dorobku. Był jednak autorem asysty, po której wyrównującą bramkę w Krakowie zdobył Joao Oliveira.
W drugiej połowie spotkania zagraliśmy dobrze. Uważam, że w ostatnich 25 minutach zdominowaliśmy Wisłę. Strzeliliśmy wyrównującą bramkę po akcji zespołowej i tworzyliśmy sobie kolejne sytuacje, które mogły nam dać nawet zwycięstwo – mówił Paixao. – Gorzej na pewno było do przerwy, gdy niewiele zdziałaliśmy pod bramką przeciwnika. Cały czas szukamy właściwej drogi i czekamy na przełomowy mecz. Punkt zdobyty w Krakowie to mały krok ku temu, nie jest to może wynik marzeń, ale z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na ten remis. Wierzę, że w następnym spotkaniu zdobędziemy już komplet punktów – dodał portugalski napastnik.
Źródło: lechia.pl