Marcus Rashford wygrał ważny mecz dla Manchesteru United! Gol za trzy punkty w doliczonym czasie! [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Manchester United rzutem na taśmę wygrał z West Hamem 1:0. Decydującego gola strzelił w trzeciej minucie doliczonego czasu gry!
W barwach West Hamu tym razem zabrakło Łukasza Fabiańskiego, którego nie było nawet w kadrze meczowej. Klub nie wyjaśnił powodu jego absencji. W bramce Polaka zastąpił Alphonse Areola.
Francuz nie musiał się zbyt często wykazywać umiejętnościami. Manchester United dłużej utrzymywał się przy piłce, lecz miał problem z wykreowaniem sobie dogodnej sytuacji. Przed przerwą nie oddał żadnego strzału w światło bramki.
Areola interweniował dopiero na początku drugiej połowy, gdy zatrzymał silny strzał Freda. Swoje okazje mieli też Elanga i Rashford, ale obaj kopali piłkę obok bramki.
W końcówce meczu swoich szans szukali goście. W 77. minucie czujność De Gei sprawdził Antonio, który kropnął z pół obrotu. Hiszpan nie dał się zaskoczyć. Chwilę później gra przeniosła się pod drugą bramkę - z linii pola karnego nad poprzeczką uderzył Fernandes.
Gospodarze cios na wagę trzech puntów zadali w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Do bramki trafił Rashford, który nie mógł chybić po podaniu Edinsona Cavaniego.
Marcin Karbowski22 Jan 2022 · 17:52