Marsylia zgubiła punkty z Troyes. Krótki występ Arkadiusza Milika

LAURENT SANSON/SIPA/PressFocus
Ekipa Olympique'u Marsylia zanotowała wpadkę w 26. kolejce Ligue 1. Ekipa Jorge Sampaolego zremisowała z Troyes 1:1.
Arkadiusz Milik rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. W drugim spotkaniu z rzędu Jorge Sampaoli nie znalazł dla niego miejsca w składzie.
Wynik meczu w 28. minucie otworzył Dimitri Payet. Francuz wykorzystał rzut karny. Dla Payeta był to już dziewiąty gol w tym sezonie Ligue 1.
Do przerwy Marsylia prowadziła 1:0. Na początku drugiej połowy ekipie OM nie układała się gra. Sampaoli zdecydował się wpuścić na boisko Pola Lirolę i Luisa Henrique.
Dopiero w 78. minucie na boisku wreszcie pojawił się także Milik. Polak zmienił strzelca gola, Dimitriego Payeta.
W samej końcówce Troyes doprowadziło do remisu. Pau Lopeza pokonał Yoann Touzghar.
Marsylia zajmuje teraz drugie miejsce w tabeli. Troyes jest siedemnaste.
Adam Kłos27 Feb 2022 · 19:00