Mateusz Bogusz błysnął w Segunda Division. Najpierw dwie asysty, później gol [WIDEO]

Lens Strong / Shutterstock.com
Świetny występ Mateusza Bogusza w Segunda Division. Młodzieżowy reprezentant Polski strzelił gola i zaliczył dwie asysty w meczu Ibizy z Alcorcon. Jego drużyna wygrała 6:2.
Polak zaczął od asyst - tuż przed przerwą i krótko po niej obsługiwał podaniami Herrerę, który strzelił gole na 2:2 i 3:2.
Na swojego gola Bogusz czekał do 68. minuty. Do bramki trafił na raty. Jego pierwsze uderzenie odbił jeszcze bramkarz Alcorcon. Zrobił to jednak w taki sposób, że polski pomocnik nie miał problemu z kopnięciem piłki do pustej bramki.
Bogusz trafił do klubu z Ibizy latem ubiegłego roku. Został do niego wypożyczony z Leeds United.
W tym sezonie 20-latek rozegrał osiemnaście meczów w Segunda Division. Na koncie ma już cztery gole i sześć asyst.
Marcin Karbowski08 Jan 2022 · 18:26
Źródło: weszlo.com