Mateusz Klich strzelił gola dla Leeds United. Piękna akcja reprezentanta Polski! [WIDEO]

Tomasz Bidermann / shutterstock.com
Mateusz Klich strzelił gola dla Leeds United. Jego drużyna wygrała z Salford City 3:0 w 1/64 finału Pucharu Ligi.
Leeds United było zdecydowanym faworytem meczu z rywalem z League Two, ale pierwszą bramkę zdobyło dopiero w końcówce pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisał się wówczas Eddie Nketiah. Kolejny gol dla gości padł pięć minut po przerwie. Piłkę w bramce umieścił Gaetano Berardi.
Klich trafił do siatki w 58. minucie. Polak przejął piłkę w okolicy linii środkowej, pognał przed siebie, ustawił się do strzału z prawej nogi i efektownym uderzeniem z szesnastu metrów nie dał szans bramkarzowi rywali.
Mecz na ławce rezerwowych Leeds rozpoczęli jeszcze dwaj Polacy - Kamil Miazek i Mateusz Bogusz. Żaden z nich nie pojawił się jednak na boisku.
Kamil Kaczmarek13 Aug 2019 · 22:17
Źródło: Twitter