Mbappe w formie! Trafił dwa razy i wyciągnął PSG z tarapatów! [VIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
En Avant Guingamp przegrał u siebie z Paris Saint-Germain 1:3 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu drugiej kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade du Roudourou prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił po dwudziestu minutach gry płaskim strzałem z pola karnego Nolan Roux. Wyrównał osiem minut po zmianie stron z rzutu karnego Brazylijczyk Neymar.
Podopieczni Thomasa Tuchela decydujące ciosy zadali w samej końcówce, kiedy to dwukrotnie celnie przymierzył Kylian Mbappe, któremu asystowali Argentyńczyk Angel Di Maria i Neymar.
Dzięki drugiej wygranej w sezonie obrońcy tytułu przesunęli się na pozycję lidera tabeli. Zespół z Bretanii doznał natomiast drugiej porażki i spadł na osiemnastą lokatę.