ME U21. Strzelanina w meczu Rumunii z Anglią. Sześć goli w ostatnim kwadransie! [WIDEO]

Strzelanina w meczu Rumunii z Anglią. Sześć goli w ostatnim kwadransie! [WIDEO]
Mircea Moira / shutterstock.com
Rumunia pokonała Anglię 4:2 (0:0) w pierwszym piątkowym meczu drugiej kolejki grupy C piłkarskich ME U-21.
Kibice na Stadio Dino Manuzzi w Cesenie doświadczyli niesamowitych emocji w ostatnim kwadransie spotkania. Najpierw podyktowany rzut karny wykorzystał George Puscas, ale już trzy minuty później wyrównał kapitalnym uderzeniem z dystansu Demarai Gray.
Pięć minut przed końcem przymierzył celnie do siatki Wyspiarzy zza linii pola karnego Ianis Hagi, ale już dwie minuty później straty odrobił płaskim strzałem z kilku metrów w długi róg Tammy Abraham.
Ostatnie minuty i doliczony czas gry to popis Florinela Comana, który dwukrotnie znakomicie uderzył zza linii pola karnego, zaskakując bezradnego Deana Hendersona. Angielski bramkarz przy pierwszym z goli popełnił poważny błąd. Przy drugim - mógł tylko odprowadzić wzrokiem piłkę do siatki.
Zespół z Bałkanów po drugim zwycięstwie na turnieju objął samodzielne prowadzenie w tabeli, pozbawiając tym samym Wyspiarzy, którzy doznali drugiej porażki, szansy na awans do fazy pucharowej.
Kamil Kaczmarek21 Jun 2019 · 20:40