Mecz Bundesligi przerwany! Sędzia liniowy uderzony kubkiem od piwa [WIDEO]

Do skandalicznej sytuacji doszło w trakcie meczu Bochum z Borussią Moenchengladbach. Spotkanie zostało przerwane po tym, jak w sędziego asystenta trafił kubek z piwem.
Do zdarzenia doszło w 70. minucie. Sędziemu nic się nie stało - po uderzeniu przyklęknął, a następnie odszedł od trybuny masując głowę.
Piłkarze Bochum rzucili się z pretensjami do swoich kibiców i zaczęli ich uspokajać. Mecz nie został jednak dokończony. Decyzję podjął główny sędzia Benjamin Cortus.
- Gra nie zostanie wznowiona. Mecz Bochum - Borussia jest przerwany. Możemy tylko oficjalnie przeprosić sędziego liniowego Christian Gittelmanna. To dla nas żenujący i gorzki wieczór. Niezwykle głupie zachowanie - napisano na oficjalnym profilu Bochum na Twitterze.
W momencie przerwania gry Borussia prowadziła 2:0. Gole na początku drugiej połowy strzelili Plea i Embolo. Wynik najpewniej zostanie uznany za ostateczny.
Marcin Karbowski18 Mar 2022 · 23:20
Źródło: sport.pl, twitter